Вирощування дерев - це тест на терпіння і віру в майбутнє. Потрібно багато часу і зусиль, щоб виростити гарні, здорові і довговічні дерева, які будуть надавати тінь і затишок нам і майбутнім поколінням.

Процес зростання і формування будь-якого алейного дерева залежить від якості кореневої системи. На жаль, часто важливість правильного формування власного коріння недооцінюється багатьма виробниками рослин для озеленення.

У розсаднику декоративних рослин Флорекс Україна основний акцент розставлено саме на правильному формуванні коренів декоративних дерев і чагарників. Ми приділяємо увагу цьому аспекту рівно стільки ж, скільки і розвитку прямих, міцних стовбурів і красиво сформованій кроні.

Правильна обрізка коренів, вкорінення, і своєчасна пересадка рослин - це ті методи, які ми використовуємо для вирощування алейних дерев з сильною, здоровою і добре сформованою кореневою системою.

Формування здорової кореневої системи

Декоративні рослини в контейнерах Air-Pot

Зупинимося на деяких етапах, які ми вживаємо для формування коренів і енергійного росту дерев:

  • вирощування наших власних або імпортованих з США саджанців, з акцентом на формування якісного посадкового матеріалу з самого початку;
  • постійний внутрішній контроль якості, який включає в себе дотримання суворих стандартів класифікації та якості для саджанців алейних дерев. Такі стандарти розроблені для кожного виду декоративних рослин у розсаднику Флорекс Україна;
  • підрізка коренів завжди грає важливу роль в стимулюванні розвитку сильної, розгалуженої власної кореневої системи;
  • всі алейні дерева від розсадника Флорекс Україна висаджені в контейнери Air-Pot з метою формування якісної власної кореневої системи. Основне завдання контейнерів Air-Pot - це поліпшення циркуляції повітря і дренажу. В результаті захворюваність коренів зводиться практично до нуля. Завдяки бічним отворам в контейнерах корені контактують з повітрям і світлом, а деформація практично виключена. Бічна коренева система не піддається зайвому стресу, і зростання стовбура відбувається швидше і енергійніше, ніж в стандартному контейнері;
  • саджанці, що вирощені в контейнерах Air-Pot, підрізають, їх часто пересаджують і вирощують протягом ще одного року, перш ніж вони висаджуються в грунт на території розсадника Флорекс Україна або допускаються до продажу в контейнерах;
  • при посадці алейних дерев в грунт ми ретельно відстежуємо загальний стан дерев і чагарників, структуру коренів і глибину посадки. Суворі правила посадки гарантують правильне активне зростання декоративних рослин на ранніх етапах та їх здоров'я в подальшому;
  • контроль довжини гілок, регулярна підрізка чи прищипування їх за потреби дозволяє отримувати компактну, з правильним розташуванням базових гілок крону.

Формування здорової кореневої системи

Декоративні рослини в розсаднику Флорекс Україна

Відмінно сформовані декоративні дерева і чагарники з правильними кореневими системами є результатом нашої постійної роботи. Компанія Флорекс Україна рада запропонувати вам тільки виключно якісний посадковий матеріал кленів, платанів, дубів, берез та інших алейних дерев. 

Наші рослини дуже впевнено адаптуються до різних грунтів, добре розвиваються в умовах міського середовища, мають підвищену стійкість до шкідників і хвороб та симетричну кореневу систему - ідеальний баланс мичкуватих і стрижневих коренів.

Купити алейні дерева

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.