Графік роботи:

Будні:  8:00–17:00

Субота:  8:00–17:00

0
Мій кошик

Саджанці алейних дерев

Сортування:
за популярністю за назвою спочатку дешевше

Саджанці декоративних дерев

Компанія «Флорекс Україна» поставляє оптом алейні дерева кращих американських та європейських розплідників. Ми імпортуємо дерева більше 8 років, і були одні з перших, хто налагодив регулярні поставки декоративних дерев з Європи та стали першопрохідцями в прямих поставках рослин з Азії.

Найважливіше для нас - доставити дерева в оптимальні терміни з лояльною ціною, в ідеальному стані. Основними нашими споживачами є ландшафтні компанії, будівельні організації, комунальні господарства, багато дерев використовується в реалізації власних проектів.

Крім того, компанія «Флорекс Україна» інвестувала в розсадник декоративних рослин в Київській області. Ми спробували використовувати все краще з побаченого в різних країнах світу та адаптувати до українських реалій. А керують проектом досвідчені європейські аудитори.

Ми дуже хочемо, щоб алейні дерева стали доступні всім бажаючим.

Ми оптимізували витратну частину компанії з доставки дерев, що дозволило нам робити самі лояльні ціни на посадковий матеріал. Фахівці з підбору рослин зможуть порекомендувати вам оптимальний варіант у різних цінових категоріях. Ми швидко та професійно зможемо зробити пропозицію на підставі дендроплана або побажань клієнта, розрахувати норми посадкового матеріалу, рекомендації по видам та сортам рослин для конкретної кліматичної зони.

Пропонуємо купити недорого алейні дерева. Ви можете вибрати як популярні, так і рідкісні сорти.

Пам'ятайте, що якість рослин - це один з найважливіших критеріїв. Тільки такі рослини створять затишок та гармонію. Фотографії алейних дерев, які ми поставляємо, ви зможете побачити в каталозі товарів.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.

Вгору