Компанія «Флорекс Україна» працює на ринку зеленої індустрії з 2006 року.

Багаторічний досвід поставок в Україну посадкового матеріалу з Європи та Азії дозволяє надавати найвищий рівень послуг та товарів, зберігаючи лояльну вартість. Серед колективу компанії - ландшафтні архітектори, фітопатологи, дендрологи, агротехніки, будівельники.

З 2007 року географія продажу рослин вийшла за межі України, Росії, Казахстану, Румунії та інших країн східної Європи. Нашим потенційним клієнтам ми раді щорічно надавати нові види продукції та збільшувати асортимент по вже існуючих напрямках.

В даний момент ми раді запропонувати алейні дерева, шпилькові рослини та рослини в контейнері для ландшафтного використання, широкий асортимент деревовидних та трав'янистих півоній, садові бонсаї з Японії та багато іншого.

З 2009 року вирощування рослин проводиться в розпліднику площею 8,88 га, який знаходиться в Київській області. Технологічний процес ведеться під контролем європейських розплідниководів.

Як керівник компанії вважаю, що головним досягненням компанії є «задоволений клієнт». Заради цього ми працюємо 24/7, наші послуги та товари контролюються на всіх етапах. Якість товарів та послуг компанії «Флорекс Україна» набагато перевищує номінальну вартість таких. Ми здійснюємо доставку рослин власного виробництва в найкоротші терміни.

Всіх, хто зацікавлений в оптових поставках рослин, ландшафтних дизайнерів, комунальні та будівельні компанії - ми раді будемо бачити серед наших партнерів. А всіх тих, кого якісні рослини цікавлять в невеликих кількостях, ми запрошуємо в садові центри наших партнерів по Україні.

У зв'язку з тим, що останнім часом сильно зросла зацікавленість деревовидними та трав'янистими півоніями, ми відкрили перший інтернет - магазин півоній, в якому крім каталогу півоній ми постійно публікуємо рекомендації та поради по догляду за цими прекрасними квітами.

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.

З повагою,
Максим Петухов,
керівник компанії