Графік роботи:

Будні:  8:00–17:00

Субота:  8:00–17:00

0
Мій кошик

Pinus sylvestris - Сосна звичайна Extra

Артикул 200-09/100-150cm
Очікується
1 425 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Поширити у соцмережах
Опис

Pinus sylvestris - Сосна звичайна Extra

У природі зустрічається в Євразії, починаючи з Іспанії та Великобританії і далі на схід до басейну річки Алдан. На півночі сосна звичайна росте аж до Лапландії, на півдні зустрічається в Монголії та Китаї. Займає майже третину лісів України (в основному на Поліссі).

Високе 25-50 м дерево родини соснових. У сприятливих умовах висота сосни досягає 40 м. Найвищі дерева (до 45-50 м) ростуть на південному узбережжі Балтійського моря.

Оскільки це світлолюбне дерево, нижні гілки відмирають, очищаючи прямий стовбур. Конусоподібна або пірамідальна крона, кільчасте розгалуження (так звані «мутовки»). Кора червонувато-бура, луската. Молоді пагони зелені, пізніше - жовтувато-сірі. На болотах коріння сосни знаходиться біля самої поверхні, кожне дерево ніби сидить на купині. Так дерево рятується від надмірної кількості вологи.

Укорочені пагони несуть дві хвоїнки 4.5-7 см завдовжки, зверху опуклі темно-зелені, знизу загострені, часто скручені, тримаються 3-5 років. Стиглі шишки яйцевидно-видовжені 3-7 см завдовжки, сірувато-бурі, матові.

Сосна звичайна - світлолюбна, морозостійка рослина.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Доставка

Перевізник Delivery чи самовивіз зі складу. 

Вгору