Графік роботи:

Будні:  8:00–17:00

Субота:  8:00–17:00

0
Мій кошик

Бонсай

Сортування:
за популярністю за назвою спочатку дешевше

Японський Бонсай

Японський сад - вершина ландшафтної архітектури. Вишукана, глибоко продумана простота надає глядачам сильний художній вплив. Краса японського саду пов'язана із двома основними ідеями: мініатюризація та символізм.

Японський садовий бонсай - це крапка, що заверщує японський сад. Але для того, щоб відтворити атмосферу спокою, вам буде не вистачати вершин гір, цвітіння сакури та гліцинії, бездонної глибини та дзюрчання водоспаду.

Оскільки європейські розплідники не можуть відтворити майстерність японських майстрів, щоб не йти на компроміс ми почали поставку садового бонсаю з Японії. Перший досвід перевершив всі очікування. Рослини припливли абсолютно здорові, повні сил. Це дозволило щорічно самостійно відбирати рослини, оптимізувати витратну частину, що в кінцевому підсумку позначається на вартості рослин. В кліматичній зоні України добре себе почувають садові бонсаї з сосни, тиси, ялівця, кипарисовика, азалії. Ми пропонуємо найкращий асортимент бонсаю та Нівакі.

Нівакі - з японської означає «садове дерево» (2 ієрогліфа ніва + кі = сад + дерево). Саме так правильно називати ті рослини, які в Європі називають «садовий бонсай». Бонсай - це «дерево на підносі», мініатюрні деревця, які вирощуються в горщиках та виставляються в садах або в інтер'єрі. А якщо дерево росте в землі - це нівакі. Виділяють кілька основних видів нівакі, які повинні розташовуватися в певних місцях.

Зараз для бонсаю використовуються звичайні дерева. Маленькими вони стають завдяки постійному підрізуванню та різним іншим методам. При цьому співвідношенні розмірів кореневої системи та наземної частини бонсай відповідає пропорціям дорослого дерева в природі.

Якщо ви вирішили придбати садовий бонсай (Нівакі) з Японії, звернувшись до нас, ви зможете ознайомитися з наявністю рослин, а якщо знадобиться - ми підберемо рослину за вашими побажаннями в Японії.

Вгору