Графік роботи:

Будні:  8:00–17:00

Субота:  8:00–17:00

0
Мій кошик

Carpinus betulus - Граб звичайний

Артикул 100-45
Очікується
570 грн
Контейнер
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
Висота дорослої рослини 7 - 12 м
Висота саджанця 1.0 - 1.3 м
Форма крони Густа, циліндрична, на вершині закруглена
Листя Овальне, загострене, темно-зелене, до 15 см
Осінній колір Від темно-пурпурового до лимонно-жовтого
Рекомендований тип ґрунту Більшість видів грунту, від кислого до лужного
Місце висадки Групові та алейні насадження в лісопарках, парках, в садах і бульварах
Поширити у соцмережах
Опис

Carpinus betulus - Граб звичайний

Листяне дерево родини березових. Від 7 до 25 м заввишки. Поширене в Центральній і Західній Європі, на Кавказі та на узбережжі Чорного моря. Займає 3,7% площі державного лісового фонду України.

Стовбур ребристий, гладкий у верхній частині, але потрісканий в нижній, покритий сріблясто-сірою корою. Крона компактна, густа, циліндрично-округлої форми.

Листя овальне (6-15 см завдовжки), загострене з зубчастими краями, зверху темно-зелене, а в осінній період його забарвлення змінюється від темно-пурпурового до лимонно-жовтого.

Цвіте в березні-квітні. Плоди дозрівають у вересні.

Є невибагливим і витривалим деревом. Тіньовитривала рослина. Граб звичаний до морозів і сильних заморозків абсолютно стійкий на всій території України. Добре розвивається і росте як на сонці так і в тіні. Виносить більшість видів грунту, від кислих до лужних, добре росте на не надто бідних піщаних та глинистих ґрунтах, переносить високе стояння грунтових вод і короткочасне затоплення, але не виносить заболочування. Живе до 150 років.

У посадках досить декоративна рослина. Має ряд декоративних форм. Використовується для створення бонсаев. Як декоративне дерево Граб звичаний є однією з кращих порід для живоплотів та альтанок. Крім того, його рекомендують для групових і алейних насаджень в лісопарках, парках, в садах і бульварах. Граб - одна з кращих рослин для стрижки.

Граб звичайний від розсадника Флорекс Україна висаджений у контейнер Air-Pot з метою формування якісної власної кореневої системи. Головне завдання контейнерів Air-Pot - це поліпшення циркуляції повітря та дренажу. В результаті захворюваність коренів зводиться практично до нуля. Завдяки вертикально-розташованих прорізах, повітря має вільний доступ всередину контейнера і це стимулює рослину почати утворювати мичкувату кореневу систему. Рослини, що вкоріненні в контейнерах Air-Pot, значно швидше ростуть, що безумовно позитивно відобразиться в майбутньому.

 

Ця рослина висаджена у контейнер Air-Pot

 

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Доставка

Перевізник Delivery чи самовивіз зі складу. 

Вгору