Алейні дерева в контейнерах Air-Pot

Практика показує, що ми все частіше маємо справу з сортами алейних дерев, які важко вкорінювати і пересаджувати традиційним способом.

Весь посадковий матеріал розсадника Флорекс Україна - це здорові рослини з добре розвиненою кореневою системою. І що б дати можливість молодим рослинам ідеально сформуватися, ми прийняли рішення використовувати спеціальні контейнери Air-Pot. Ці контейнери індивідуально підбираються під розмір кореневої системи кожного алейного дерева.

Алейні дерева в контейнерах Air-Pot

Головне завдання контейнерів Air-Pot - це поліпшення циркуляції повітря та дренажу. В результаті захворюваність коренів зводиться практично до нуля. Завдяки вертикально-розташованих прорізах, повітря має вільний доступ всередину контейнера і це стимулює рослину почати утворювати мичкувату кореневу систему.

Крім цього, контейнери Air-Pot краще зберігають вологу, ніж традиційні аналоги. Завдяки бічним отворам в контейнерах коріння контактує з повітрям та світлом, а його деформація практично виключена. Бічна коренева система не піддається зайвому стресові, і зростання стовбура відбувається швидше і енергійніше, ніж в стандартному контейнері.

Алейні дерева в контейнерах Air-Pot

Форма Air-Pot спроектована таким чином, щоб знизити ймовірність перекидання вітром контейнерів. Їх досить легко і просто переносити по території будь-якої ділянки під час посадки.

Саме формування мичкуватої кореневої системи є свідченням здорового та енергійного формування рослини. Рослини, що вкоріненні в контейнерах Air-Pot, не тільки правильно формують свою кореневу систему, але і значно швидше ростуть, що безумовно позитивно відобразиться в майбутньому.

Купити Алейні дерева у контейнерах Air-Pot

У розсаднику декоративних рослин Флорекс Україна ми правильно готуємо будь яке алейне дерево до вкорінення, таким чином надаючи йому змогу максимально ідеально сформувати свою кореневу систему. Після цього ми отримуємо прекрасну можливість для переходу в подальшому на більш великі контейнери.

Такий підхід з укоріненням рослин в контейнери Air-Pot дав нам можливість робити це практично протягом усього року, отримуючи дуже активне весняне зростання.

Алейні дерева в контейнерах Air-Pot

Для того, що б закріпити отриманий результат, ми провели експерименти з дуже великою кількістю складів субстрату і зупинилися саме на тому, що в подальшому стали використовувати в наших контейнерах Air Pot.

Компактний і добре дренований субстрат дійсно покращує і полегшує процес вкорінення алейних дерев в контейнерах Air Pot, тому що всередині контейнера відтворюється середовище, подібне до середовища відкритого поля.

Наш субстрат забезпечує значне утримання вологи і надає грунту структурну стабільність, посилюючи позитивний вплив контакту між водою та повітрям.

Алейні дерева в контейнерах Air-Pot

Саме сукупність використання професійних контейнерів Air-Pot та правильно підібраного субстрату дозволяє розсаднику декоративних культур Флорекс Україна досягати вражаючих результатів при вирощуванні алейних дерев. 

Всі власно-кореневі саджанці алейних дерев мають осінню палітру та різноманітну геометричну форму. 

Алейні дерева в контейнерах Air-Pot

Купити Алейні дерева у контейнерах Air-Pot

 

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.