В нашому полку прибуло! 

В розсаднику декоративних рослин Флорекс Україна з'явилась нова машина для контейнерування в горщики чи сумки великих розмірів. Така машина розрахована на одного - двох операторів.

Машина для контейнерування Флорекс Україна

Продуктивність залежить від розміру контейнера, але в середньому можна говорити про 700-900 контейнерів в годину.

Рослини в контейнерах як елемент ландшафтного дизайну виглядають максимально виграшно. З їх допомогою можна прикрасити будь-яку присадибну територію.

Декоративні рослини в контейнерах Air-Pot користуються великим попитом. Головне завдання контейнерів Air-Pot - це поліпшення циркуляції повітря та дренажу. В результаті захворюваність коренів зводиться практично до нуля. Завдяки вертикально-розташованих прорізах, повітря має вільний доступ всередину контейнеру і це стимулює рослину почати утворювати мичкувату кореневу систему. Рослини, що вкоріненні в контейнерах Air-Pot, значно швидше ростуть, що безумовно позитивно відобразиться в майбутньому.

Відмінно сформовані декоративні дерева і чагарники з правильними кореневими системами є результатом нашої постійної роботи. Компанія Флорекс Україна рада запропонувати вам тільки виключно якісний посадковий матеріал кленівплатанівдубівберез та інших алейних дерев. 

Наші рослини дуже впевнено адаптуються до різних грунтів, добре розвиваються в умовах міського середовища, мають підвищену стійкість до шкідників і хвороб та симетричну кореневу систему - ідеальний баланс мичкуватих і стрижневих коренів.

Купити алейні дерева

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.