Весняні знижки на алейні дерева та подарунки!

Друзі!

Вже зараз у вас є можливість придбати алейні дерева зі знижкою у 10%. При покупці кожного набору з трьох дерев, ви ще гарантовано отримаєте одне дерево у подарунок.

Весняні знижки на алейні дерева та подарунки! Весняні знижки на алейні дерева та подарунки!

Акційна пропозиція діє до кінця квітня. Не пропустіть цю можливість!

Всі власно-кореневі саджанці алейних дерев у магазині Florex.ua мають яскраву палітру та різноманітну геометричну форму. Зверніть увагу на унікальність кореневої системи рослин, що ростуть в контейнерах з використанням технології Air-Pot.

Весняні знижки на алейні дерева та подарунки!

Слідкуйте за блогом на сайті та нашими сторінками у соціальних мережах - ми запланували ще багато приємних сюрпризів цього року.

 

Купити алейні дерева

 

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.