Добрий день друзі!
Ми продовжуємо ділитися з вами гарним осіннім настроєм.
Як щодо того, що б цієї осені посадити в своєму саду три алейні дерева з асортименту магазину Florex.ua та ...отримати ялинку у подарунок? І це всього за 1500 грн!

Купуйте набір з трьох алейних дерев зі знижкою та отримайте ялинку у подарунок!

Вже з 1 жовтня у вас є можливість придбати зі знижкою Алейні дерева за 1500 грн. При покупці кожного набору з трьох дерев, ви ще гарантовано отримаєте одну ялинку у подарунок!

Купуйте набір з трьох алейних дерев зі знижкою та отримайте ялинку у подарунок!

Акційна пропозиція діє з 1 по 31 жовтня 2020 року. Не пропустіть цю можливість!

Купуйте набір з трьох алейних дерев зі знижкою та отримайте ялинку у подарунок! Купуйте набір з трьох алейних дерев зі знижкою та отримайте ялинку у подарунок!

Всі власно-кореневі саджанці алейних дерев у магазині Florex.ua мають яскраву палітру та різноманітну геометричну форму. Зверніть увагу на унікальність кореневої системи рослин, що ростуть в контейнерах з використанням технології Air-Pot. 

Слідкуйте за блогом на сайті та нашими сторінками у соціальних мережах - ми запланували ще багато приємних сюрпризів цієї осені.

Будьте здорові!

Замовити Алейні дерева з подарунком

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.