Вода - винятковий матеріал з точки зору архітектури - немає жодного іншого, настільки універсального, настільки унікального по передачі форми. Не варто забувати і про задоволення купання, сентиментальності споглядання місячної доріжки, прохолоді біля водоспаду, а особливо, про те неясному, але приємному почутті непереборної тяги до води, в якій зародилося життя, і до якої хочеться просто вдячно доторкнутися.

Штучні водойми від компанії Флорекс Україна

Найпростіша форма води - дзеркальна поверхня штучної водойми. Як ні парадоксально, але заради цієї поверхні ми, в більшості випадків, і будуємо штучні водойми - особливо це наочно в штучних ставках, де є поєднання кам'яної обробки та дзеркала водної поверхні, завжди геометричного та різноманітного через особливості відображати всі видимі предмети, навіть приховані від ока під таким кутом зору.

Вода, відображаючи небо, берега, споруди та рослини розширює простір, що особливо цінно в сучасному світі, де важливий кожен квадратний метр.

Штучні водойми від компанії Флорекс Україна

Водна гладь може відображати навіть темряву ночі, поєднуючи це з відблисками місячного світла, особливо при легких брижах, наганяючи романтичний стан душі. Саме тому штучні водойми набули широкого поширення в містах та мегаполісах.

Штучна водойма, в залежності від поставленого завдання, може виконувати безліч функцій. Фахівці компанії мають досвід створення водойм від 25 до 3000 м2 використовуючи найновіші технології та системи.

Штучні водойми від компанії Флорекс Україна

Якщо ви зважилися створити водоймище - дозвольте нам зробити свою пропозицію. Ми в короткі терміни зможемо підготувати проектну документацію, провести всі прорахунки, створити це.