Придбання рослин - це другий крок у створенні саду. Першим, звісно є «Проект озеленення». Але якщо ви вирішили почати із придбання, у вас виникне питання посадки рослин. Адже тільки правильно посаджені рослини, незалежно від їх розміру та вартості порадують вас в майбутньому.

Гарантійна посадка від Флорекс Україна

Існує думка, що якщо за рослину заплачено, то з нею нічого не може статися. А це, м'яко кажучи, помилка. Рослина окремо - це вихідний матеріал, який може перетворитися на метелика або гусеницю.

Перед посадкою рослини потрібно врахувати безліч чинників. Частина з них очевидна. Якщо у вас виникне бажання поспілкуватися з цього приводу, ми з великим задоволенням відповімо на ваші запитання.

Гарантійна посадка від Флорекс Україна

Важливо розрахувати посадкову яму, оцінити місце посадки, врахувати специфіку виду, вимоги рослини, можливість комбінувати рослини, норми висадки рослини з урахуванням перспективи зростання.

Гарантійна посадка має на увазі посадку придбаних у нас рослин, іноді рослин, придбаних у наших партнерів. Компанія, що висаджує рослини з гарантією, несе матеріальну та моральну відповідальність за стан рослин протягом гарантійного періоду. Покупець рослин, зі свого боку, має забезпечити належні умови утримання рослин. Протягом всього періоду гарантії рослина знаходиться під наглядом фітопатологів, ботаніків, садівників.

Дана послуга платна, її вартість визначається в залежності від умов посадки.

Гарантійна посадка від Флорекс Україна

Звичайно ж, ця послуга не є обов'язковою, якщо у вас є досвід посадок та все необхідне для проведення даних робіт. Звісно, цю роботу роблять люди, у яких є багаторічний досвід, знаряддя праці, механізми. Компанія, яка проводить гарантійну посадку, гарантуватиме вам високу приживлюваність рослин або, в іншому випадку, відшкодує вам витрачені гроші або замінить рослина. Зазвичай рослини, які беруться на гарантійну посадку проходять ретельний огляд.

Гарантійна посадка від Флорекс Україна

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.