Якщо ви не змогли знайти рослину або групу рослин, або ви хочете купити рослини оптом за ціною, нижчою за ринкову, ви можете надіслати свій запит та попросити нас зробити пропозицію на рослини, що вас цікавлять.

Поставка рослин від компанії Флорекс Україна

З 2006 року ми налагодили контакти з кращими українськими та зарубіжними розплідниками. Частина рослин вирощуються або дорощується в Україні. Є великий досвід поставок рідкісних рослин автомобільним та морським транспортом з усього світу.

Основним видом діяльності компанії Флорекс Україна є гуртові поставки рослин.

Протягом року одна рослина може мати різну вартість в залежності від упаковки її кореневої системи. Попереднє планування закупівлі рослин дозволить заощадити бюджет озеленення та дасть впевненість, що цікавий для вас асортимент буде доступний в повному обсязі.

На будівельному ринку якісних рослин за хорошою ціною завжди не вистачає.

Поставка рослин від компанії Флорекс Україна

Ми запрошуємо до співпраці комунальні підприємства, будівельні організації, ландшафтні компанії і запевняємо, що наші пропозиції, оперативність, компетентність дозволить вам в найкоротші терміни та за найкращою ціною закупити, а якщо потрібно посадити рослини.

Серед пропонованих рослин ви знайдете саджанці для подальшого вирощування, посадковий матеріал для вітрозахисних смуг, саджанці для живоплотів, багаторічні рослини, цибулинні рослини для вигонки та ландшафтного використання, професійні газонні травосуміші, квітучі чагарники, рослини великого розміру, алейні дерева, широкий асортимент хвойних рослин, формовані рослини, садові бонсаї (Niwaki).

Поставка рослин від компанії Флорекс Україна

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.