Після завершення проектних робот, затвердження термінів, графіків та вартості робіт, починаються ландшафтні роботи. В ідеалі - всі заходи з благоустрою та озеленення повинні плануватися одночасно із будівництвом будинку. Такий підхід дозволяє завчасно продумати розташування комунікацій, вирішити питання функціонального зонування території та уникнути витрат на виправлення помилок, допущених в процесі будівництва.

Ландшафтні роботи від компанії Флорекс Україна

Немає сенсу перераховувати процеси ландшафтних робіт. Оскільки в кожному випадку вони виконуються по-різному, в залежності від технічних умов, завдань, стану ділянки, визначених термінів.

Земляні роботи, якщо це можливо, проводяться професійними машинами фірм Bobcat, JCB, Avant. Якщо роботи доводиться робити «по-чистому» то вони виконуються вручну. Ландшафтні роботи зазвичай ведуться з випередженням запланованих термінів, залишаючи запас часу на складні погодні умови, свята.

Ландшафтні роботи від компанії Флорекс Україна

Всі ландшафтні роботи проводяться під керівництвом дипломованого ландшафтного архітектора та бригадира. Це дозволяє якісно вирішувати завдання і приймати рішення, враховуючи проектну документацію та в межах кошторису. Володіючи повним обсягом ландшафтних робіт, процеси часто ведуться паралельно. На територіях, що мають велику площу, роботи проводяться поступово, на різних частинах ділянки та в суворій послідовності.

Європейський досвід дозволяє гарантовано досягати поставленої мети, використовуючи новітні будівельні технології та прийоми ландшафтної архітектури. Досвідчені фахівці здатні врахувати специфічні особливості будь-якої рослини та створити найбільш сприятливі умови для її швидкої та успішної приживлюваності на новому місці.

Ландшафтні роботи від компанії Флорекс Україна

Той факт, що до ландшафтних робіт всі хочуть приступити одночасно, призводить до колосальної нестачі часу.

Будь ласка, візьміть до уваги, що завчасне звернення до ландшафтної компанії дозволить вам заощадити гроші та час. У будь-якому випадку, ви завжди можете на нас розраховувати.

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.