Ми оновили фотографії декоративних дерев з розсадника Флорекс Україна.
У цій статті тільки деякі з фотографій. Більше фото можна побачити в описі до кожного алейного дерева на сайті Florex.ua.

Всі саджанці алейних дерев висаджені в контейнери Air-Pot з метою формування якісної власної кореневої системи. Основне завдання контейнерів Air-Pot - це поліпшення циркуляції повітря і дренажу. Завдяки бічним отворам в контейнерах коріння контактує з повітрям і світлом. Бічна коренева система не піддається зайвому стресу, і зростання стовбура відбувається швидше і енергійніше, ніж в стандартному контейнері.

Зараз всі алейні дерева почувають себе дуже гарно завдяки українському клімату. Рослини добре адаптовані до умов України, що безумовно позитивно  відобразиться на них в майбутньому.

Готові до осіннього сезону продажу!

Купити саджанці алейних дерев

Відмінно сформовані декоративні дерева і чагарники з правильною кореневою системою є результатом нашої постійної роботи. Компанія Флорекс Україна рада запропонувати вам виключно якісний посадковий матеріал кленівплатанівдубівберез та інших алейних дерев. 

Купити алейні дерева

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.