Розсадник декоративних рослин Флорекс Україна надає можливість всім бажаючим обирати та купувати тисячі різновидів рослин на будь-який смак. 12 гектарів хвойних, листяних порід дерев та декоративних кущів - це далеко не все, що вас чекає.

Купити декоративні дерева і кущі для озеленення, найширший вибір рідкісних рослин

Флорекс Україна - це професійний розсадник декоративних культур алейних дерев. Наші рослини - це завжди красиво, доступно та сучасно.

Ще 10 років тому про таке поняття, як екзотичні дерева та тіньовитривалі рослини ніхто не знав. В Україні нові нікому невідомі рослинні культури привозили із зарубіжжя, що істотно відбивалося на бюджеті наших садівників. До того ж далеко не всі рослини приживалися. І саме в цей момент на допомогу прийшов інноваційний розсадник рослин Флорекс.

Купити Алейні дерева в Україні. Найширший вибір декоративних культур алейних дерев

Якщо ви хочете купити декоративні дерева та кущі для озеленення, не варто відмовляти собі в задоволенні. Досить лише побачити рідкісні сорти дерев та рослини для міського озеленення, щоб буквально закохатися в них.

Купити Алейні дерева в Україні. Найширший вибір декоративних культур алейних дерев

Ми забезпечимо кожному якісний посадковий матеріал, яким ви зможете розпоряджатися на свій розсуд. Наприклад, формувати ландшафти та живоплоти.

Наша концепція - використання посадкового матеріалу з кращих світових розсадників.

Якщо ви не знаєте які рослини можна вирощувати в контейнерах, ми підкажемо вам. Всю продукцію, що поставляється, ми висаджуємо в спеціальних контейнерах Air-Pot.

Купити Рослини в контейнерах в Україні. Найширший вибір рослин в контейнері

Саджанці, що вирощені в контейнерах Air-Pot, підрізають, їх часто пересаджують і вирощують протягом ще одного року, перш ніж вони висаджуються в грунт на території розсадника Флорекс Україна або допускаються до продажу в контейнерах

Купити Рослини в контейнерах в Україні. Найширший вибір рослин в контейнері

При посадці алейних дерев в грунт ми ретельно відстежуємо загальний стан дерев і чагарників, структуру коренів і глибину посадки. Суворі правила посадки гарантують правильне активне зростання декоративних рослин на ранніх етапах та їх здоров'я в майбутньому.

Уже в грунті протягом декількох років дерева та кущі піддаються стрижці з метою припинення зростання. Також стрижка сприяє пишності їх форми.

Купити Рослини в контейнерах в Україні. Найширший вибір рослин в контейнері

Рослини в контейнерах як елемент ландшафтного дизайну від компанії Флорекс Україна повноцінно адаптовані під наш клімат. Якщо люди мають потребу у великій кількості однотипних рослин, вони звертаються саме до нас. Оскільки це великий дефіцит для України.

На сьогоднішній день великим попитом користуються унікальні шпилькові дерева блакитного кольору. У розсаднику рослин Флорекс є багато видів цих прекрасних дерев.

Купити Хвойні (шпилькові) рослини в Україні. Найширший вибір Декоративних хвойних дерев

Все ще не знаєте, які дерева посадити перед будинком та в інших місцях ділянки?

Замовте екзотичні шпилькові сорти дерев в компанії Флорекс. До найбільш актуальних можна віднести такий сорт, як Pinus wallichiana - Сосна гімалайська. Ця сосна цінується за свої декоративні якості, її культивують по всьому світу. Цей вид дуже стійкий до холоду та хвороб, а в природі росте на великих висотах в гірських долинах на висоті від 1800 до 4300 метрів.

Купити Хвойні (шпилькові) рослини в Україні. Найширший вибір Декоративних хвойних дерев Купити Хвойні (шпилькові) рослини в Україні. Найширший вибір Декоративних хвойних дерев

Наші профільні співробітники ретельно контролюють кожен етап вирощування рослин. Ми говоримо не тільки про хвойні дерева, а й про листяні квітучі та не квітучі породи.

Купити Хвойні (шпилькові) рослини в Україні. Найширший вибір Декоративних хвойних дерев

В цьому плані ми вважаємося одними з найуспішніших сьогодні. За роки існування ми досягли багато чого, і завоювали довіру клієнтів.

Варто згадати і про Клени Фрімана. Це дужи гарні сорти клену з Північної Америки з овальною або пірамідальною кроною. Вони стійко переносять міське середовище, а їх насіння рідко проростає, тому дерева не засмічують територію молодими відростками. Восени листя цих кленів набувають дивовижного світло-червоного або червоно-пурпурного забарвлення.

Замовляйте рослини для озеленення з професійного розсадника декоративних дерев та кущів

Ми до цих пір не перестаємо вдосконалюватися, і займаємося технологією вирощування дерев у відкритому грунті. Такі дерева та кущі покупці зможуть садити відразу ж після покупки.

Купити Алейні дерева

Нам вдається вирощувати якісну продукцію завдяки спеціальним добривам точної дії, ефективному поливу та безлічі інших розроблених нами технологій. Найголовніше, що звернувшись до нас, ви отримаєте рослини, які гарантовано приживуться в умовах українського клімату. Наші рослинні культури по декоративності не гірше привізних, при цьому у них набагато менша вартість.

Купити Рослини в контейнерах, Алейні дерева, Шпилькові рослини та Японський Бонсай в Україні

Частина наших рослин продається через садові центри по всій Україні. Часто до нас звертаються із зарубіжжя. Також за допомогою рослин від компанії Флорекс Україна облагороджують сади та парки в різних українських містах. Не обійшлося і без ландшафтних архітекторів, які активно використовують різновиди наших рослин для своїх проектів.

Купити Деревовидні та Трав'янисті півонії

Флорекс Україна нічим не поступається європейським кампаніям. Завдяки нам ви зможете відчути себе в Європі перебуваючи у власному саду, в міському сквері або парку. Довіртеся нам, і ви на власному досвіді переконаєтеся, що українське може бути не тільки дешевше, але і якісніше. Це вам гарантує наша спеціалізована компанія.

Компанія Флорекс Україна. Декоративні дерева та кущі для озеленення. Найбільший вибір. Гарантія високої якості посадкового матеріалу. Доставка по всій Україні

Стенд розсадника Флорекс на Садовому вікенді у Мегамаркеті, 2020 рік

Професійний розсадник декоративних культур Флорекс Україна надає алейні дерева, хвойні рослини, рослини в контейнерах, деревовидні та трав'янисті півонії. В онлайн каталозі нашого інтернет магазину ви знайдете широкомасштабний перелік продукції на будь-який смак. При виникненні питань ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, вони детально проконсультують та допоможуть підібрати ідеальні рослини для вас.

Компанія Флорекс Україна. Декоративні дерева та кущі для озеленення. Найбільший вибір. Гарантія високої якості посадкового матеріалу. Доставка по всій Україні

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.