Спробуємо зрозуміти наскільки важливі рослини в нашому житті.

Чому ми повинні піклуватися про рослини та наскільки важливі дерева та кущі практично в кожному аспекті нашого життя?

Ось лише декілька причин.

Кисень
Рослини створюють кисень в нашій атмосфері за допомогою фотосинтезу. Вони (разом з деякими фотосинтезуючими бактеріями) відповідають саме за забезпечення повітря, яким ми дихаємо.

Розсадник декоративних рослин Флорекс

Харчування
Практично вся їжа прямо чи опосередковано надходить від рослин. Фрукти та овочі на фермерському ринку, цукор та борошно в нашій випічці, м’ясо та молочні продукти від тварин, яким потрібен корм, і навіть гриби, яким потрібні рослини для забезпечення енергією – все починається з рослин.

Розсадник декоративних рослин Флорекс Розсадник декоративних рослин Флорекс

Ліки
Більшість ліків спочатку виділено з рослин (і деяких грибів теж). Приклади важливих ліків, що виходять із рослин, включають аспірин з кори верби та потужні ліки для боротьби з раком, таксол з тису та вінкристин із рослини барвінку.

Розсадник декоративних рослин Флорекс

Паливо
Рослини використовували для обігріву наших будинків і приготування їжі з самого початку цивілізації. Деякі рослини використовуються безпосередньо як паливо, наприклад, дрова і торф для камінів і печей. Викопне паливо, як-от вугілля та нафта, в основному отримують з рослин, які жили мільйони років тому.

Розсадник декоративних рослин Флорекс

Є ще багато причин бути вдячними рослинам. Але навіть цих чотирьох вже достатньо, щоб зрозуміти чому ми повинні піклуватися про дерева, кущі та інши рослини.

 

Якщо Вас зацікавить гуртова закупівля алейних дерев, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна їх невелика кількість, то купити алейні дерева можна в інтернет магазині Florex.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів та поділитися своїм власним досвідом по вирощуванню декоратівних рослин.