Автоматична система поливу - це найраціональніше рішення забезпечення саду вологою. Якщо вам не хочеться турбуватися про стан рослин і споглядати транспортування шлангів по ділянці, краще рішення встановити автоматичну систему поливу.

Автоматична система поливу від компанії Флорекс Україна

Автоматична система поливу дозволить регулярно давати рослинам потрібну кількість вологи, економити воду, оберігати рослини від перезволоження, підвищувати вологість на ділянці. Незначні витрати на систему автоматичного поливу під час проектування саду дозволять досягти найвищого результат в майбутньому, виключити загибель рослин та заощадити на обслуговуючому персоналі.

Рослини слід поливати рано вранці або пізно ввечері. Надлишок вологи може бути більш згубним для рослин, ніж тимчасова засуха. За часів аномальних перепадів температур ручні системи поливу просто не справляються.

Автоматична система поливу від компанії Флорекс Україна

Професійно спроектована система поливу лаконічно поділить вашу територію на зони та групи рослин і буде в потрібний час повільно насичувати живлющою вологою. Повторимося, що найкраще влаштувати систему поливу на початковому етапі створення саду в гармонії з дендропланом майбутніх посадок. Висувні форсунки непомітно сховаються в глибині рослин, і тільки по вашій команді будуть з'являтися на ділянці.

Автоматична система поливу є однією з обов'язкових умов для взяття на гарантійне обслуговування рослин. Ми готові запропонувати вам оптимальні системні рішення автоматичного поливу ділянки, подальше обслуговування магістралей та форсунок.

Всі роботи виконуються із використанням високоякісного обладнання. Є досвід установки системи поливу на ділянках, де вже ростуть рослини не залишаючи після себе сліду.

Автоматична система поливу від компанії Флорекс Україна

Ми бажаємо вам отримувати від саду тільки задоволення. Рослини - це вдячні створення.

Звертайтеся - ми будемо раді вам допомогти!